Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 15.06.2019

'in eşi ’den çevreyi kirletenlere isyan!

Cennet vatanımızı kirletenlere bir isyan da ’den geldi. Ailesiyle Göcek koylarını gezen güzel yenge, eşsiz koyları çöplüğe çevirip tarihi duvarlara yazılar yazanlara sert çıktı!..

Yengeden kırmızı kart
Son yıllarda çevre temizliği konusunda farkındalık yaratmaya çalışan ünlü isimler arasına Zeynep Sever Demirel de eklendi. Bir süredir eşi Volkan Demirel ve kızları Yade ile Yeda ile Göcek'te tatilde olan güzel yenge, önceki gün lüks yatlarıyla çevredeki koyları gezdi.

HAKLI İSYAN...
Birçok ünlü ismin aksine her yazını Türkiye'de tatil yaparak geçiren , gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Girdikleri her koyun çöp yığınlarıyla dolu olduğunu gören güzel yenge, tarihi duvarlara yazılan isimlerin ise fotoğrafını çekip 'da paylaştı.TEMİZLİK YAPTILAR
"Dünyanın en güzel ülkelerinden birine sahip olup, bu kadar kıymetini bilmeyen başka bir millet var mı acaba?" diyen Zeynep Sever Demirel, herkesi bu konuda duyarlı omaya çağırdı. Bu arada güzel yengenin, Fenerbahçeli kaleci eşi 'le yattan inip karada biriken çöp yığınlarının bir kısmını da temizlemeye çalıştığı öğrenildi.
"Dünyanın en güzel ülkelerinden birine sahip olup, bu kadar kıymetini bilmeyen bir başka millet var mı acaba? Sağdaki soldaki çöpleri söylemiyorum bile. Allah aşkına ya ne oluyor bunu yapınca?"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.