Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.06.2019

ile ilişkilerine nokta koydu

Geçen yılın sürpriz aşıkları ile , ilişkilerine sessiz sedasız nokta koydu.

Sürpriz aşka nokta
'ın eski Başkanı Serdar Bilgili ile Ece Yosmaoğlu cephesinde şok gelişme! Üç kızının babası Ozan Doğulu ile 11 yıllık evliliğini Haziran 2018'de bitiren Yosmaoğlu, mutluluğu kendinden 25 yaş büyük Bilgili'de bulmuştu. İkilinin Kasım 2018'de başlayan aşkları, yine sürpriz bir şekilde bitti. 31 yaşındaki genç kadının, 'da İngilizce şu sözleri paylaşması ilişkiyi ihanetin bitirdiği iddiasını akıllara getirdi:SİLDİLER!..
"Onların kendi bilinçsizliklerinin kurbanı olduğunun farkına vardığınızda ne sinirlenirsiniz ne de üzülürsünüz." Bu arada , takip listesini sıfırlarken Bilgili de genç kadını takipten çıkardı.

ŞOK İDDİA!
Üç çocuk annesi Yosmaoğlu'nun Şubat ayında Bilgili'den 1 buçuk aylık hamile olduğu ve bebeğin Ekim 2019'da dünyaya geleceği iddia edilmişti.Bilgili, dün 'da tek başına görüntülendi.

DOĞAN SAVAŞ - TAKVİM ÖZEL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.