Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 11.06.2019

ve ortak mesaj yayınladı: Sevmek lütuftur sevilmek saadet

Muhteşem bir düğünle dünyaevine giren ve ortak mesaj yayınladı: Çocuklara yardım eden herkese teşekkür ederiz. Sevmek bir lütuftur, sevilmek ise saadettir.

Güzel oyuncu Amine Gülşe ile Arsenal takımının Türk asıllı Alman futbolcusu Mesut Özil, geçen hafta İstanbul'da evlendi. Mutlu çift, dün sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımda; kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. Ortak mesajda şu ifadelere yer verildi:'MİNNETTARIZ...'
"Hayatımızın en önemli gününü geride bıraktık, hepinizin vesilesiyle o gün hayatımızın en güzeli oldu. Düğünümüzde birlikte edindiğimiz ve her zaman hatırlayacağımız birçok anılar için minnettarız. İlk olarak bizi bu özel günde yalnız bırakmayan ailelerimize ve arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunarız. Bu güzel organizasyonu mükemmel bir şekilde gerçekleştiren tüm ekiplere teşekkür ederiz ve tabi ki bize binlerce tebrik mesajları gönderen sevenlerimize teşekkür ederiz. Ayrıca dilediğimiz gibi BigShoe vakfı ile tüm dünyada çocuklara ameliyatlarla yardım eden herkese teşekkür ederiz. Sevmek bir lütuftur, sevilmek ise saadettir. Teşekkürler..."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.