Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 03.06.2019

Modacı dünyaca ünlü yıldızları 'ye davet etti

Modacı , ’ne gitti. , ve gibi isimlerle sohbet etti. Hepsini ’ye davet etti.

Bir dünya davet
Aralarında ​Paris Hilton, Antonio Banderas, Slyvester Stallone ve 50 Cent gibi dünyaca ünlü yıldızların kıyafetlerini tasarlayan Millions&Millions şirketinin sahibi tasarımcı Dünya Yıldız Can, Cannes Film Festivali'ne gitti. Davette; , Chris Tucker, , Kendell Jenner, ve ile koyu bir sohbet eden Can, onları Urla ve Alaçatı'da açtığı 32 odalı Millionswood Otel Recidance'a ve 40 bin metrekarelik film ve dizilerin de çekilebileceği özel platformuna davet etti. Can, "Sanatçıların hepsi benim yakın dostum. Önümüzdeki günlerde Urla ve Alaçatı'daki mekanımda onları ağırlamaktan mutluluk duyacağım. Ayrıca yakın bir zamanda Amerikan filminin de çekimlerine başlanacak. Birçok yıldız Urla ve Alaçatı'ya gelecek. Bu sayede Türkiye'nin tanıtımına da katkı sağlayacağım" diye konuştu...ANTONIO BANDERAS
Dönem dönem Türkiye'de tatil yapan Paris Hilton, davete sıcak baktı. Daha önce Antalya'ya gelen Kendall Jenner ise Ege'yi çok merak ettiğini vurguladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.