Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 01.06.2019

Zirvenin hakimi Bir

Zirvenin hakimi Bir Zamanlar Çukurova
Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi 'Bir Zamanlar Çukurova' yine reytinglerin zirvesindeydi. atv'nin başarılı dizisi, Tüm Kişilerde yüzde 10.31 izlenme oranı ve yüzde 28.97 izlenme payı; 'de yüzde 8.88 26.35 izlenme payı ile 20+ABC1'de yüzde 9.81 izlenme oranı ve yüzde 27.61 izlenme payı alıp 100 program arasında 1. oldu.

Tüm kategorilerde rakiplerini geride bırakan başarılı dizi, sosyal medyaya da damga vurdu. Başrollerinde Hilal Altınbilek, Vahide Perçin, Kerem Alışık, Murat Ünalmış ve Uğur Güneş'in yer aldığı dizi listesine girdi! Bölüm etiketi, 1. sıraya kadar yükseldiği Twitter Türkiye Trending Topics listesinde bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.