Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 25.05.2019

Yenge sahaya çıkıyor

Yapım şirketi kuran Fenerbahçeli ’in eşi, ‘Krampon’ adlı filminin afişini yayınladı. Zeynep Sever, eşinden ilham alarak çektiği ve efsane futbolcuları anlatacağı film için ‘Düdük çaldı’ dedi.

Fenerbahçeli kaleci 'in güzel eşi , hayatının en heyecanlı süreçlerinden birinin sonuna geldi... Güzel yenge, geçen yaz Sinema Televizyon Bölümü'nü bitirdikten sonra 'Daire Production' adlı bir yapım şirketi kurmuştu.İlk filmi 'Krampon'un hazırlıklarını tamamlayan adlı Zeynep Sever Demirel, yapım şirketinin resmi hesabından 'Krampon'un afişini de paylaşarak şöyle dedi: "'de benzeri yapılmamış bir projenin yapımına çok yakında başlıyoruz. Efsanevi futbolcuların zorlu başarı hikayelerinden yola çıkarak Krampon'un içten hikayesine ulaştık. Düdük çaldı..."2010'dan beri evli olan Demirel çiftinin, Yade ve Yeda isminde iki kız çocukları bulunuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.