Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.05.2019

ve , düğün hazırlıklarını büyük bir gizlilik içerisinde yürütüyor

7 Haziran'da evlenecek olan ile , düğün detaylarıyla ilgili tıp oynuyor. İkili, Boğaz’daki görkemli düğünün, davetiyesi dahil hiçbir ayrıntısının açığa çıkmaması için dostlarını tembihledi.Arsenalli yıldız Mesut Özil'le Amine Gülşe, düğün hazırlıklarını büyük bir gizlilik içinde yürütüyor. 7 Haziran'da İstanbul'daki Four Seasons Hotel Bosphorus'ta dünyaevine girecek olan gözde çift, önceki gün davetiyeleri dağıtmaya başladı. Düğünün detaylarıyla ilgili konuşmaktan kaçınan futbolcu ile güzel oyuncu, konuşulanlara göre davetlileri ağızlarını sıkı tutmaları konusunda uyardı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.