Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.05.2019

eşi ile barışmak için kesenin ağzını açtı

9 yıllık eşi ile arası bozuk olan , ’yu barışa ikna etmek için kesenin ağzını açtı. , Cabau’nun kurduğu derneğe yaklaşık 13 milyon 500 bin lira bağışladı.Galatasaray'ın eski yıldızı Wesley Sneijder, 9 yıllık eşi ve oğlunun annesi Yolanthe Cabau'yu barışmaya ikna etmek için ne yapacağını şaşırdı. Mart ayından beri evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan ikiliden Sneijder, "Evliliği ben batırdım. Birden çok kez hata yaptım" demişti. Yolanthe Cabau ise ayrılıkla ilgili sessiz kaldı. Hollanda basınına göre; eşinin gönlünü kazanmak isteyen Sneijder, Yolanthe Cabau'nun kurduğu 'Free A Girl' derneğine Anneler Günü'nde 2 milyon euro'luk yani 13 milyon 500 bin TL'lik bağış yaptı. Şimdilik boşanma evraklarını imzalamayan Yolanthe Cabau, dernek sayesinde ise dünya genelindeki kızları fuhuştan kurtarıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.