Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.05.2019

eski eşi 'ya ateş püskürdü! "Beni öldürtmek istedi"

, kendisini ‘hayırsız baba’ diye suçlayan eski eşi ’ya ateş püskürdü. Eski oyuncu, Azeri modelin kendisini 2015’te şoförüne öldürtmeye çalıştığını öne sürüp ağızları açıkta bıraktı.Eski
eşler Tolga Karel ile Günay Musayeva arasındaki kavga hortladı. Azeri model, 4 yıllık eski eşi ve 8 yaşındaki oğlu Cihangir'in babası Karel için açtı ağzını yumdu gözünü… Musayeva, 2015'te boşanırken aylık 500 lira nafaka ödemesine karar verilen Karel'in 5 yıldır elini cebine atmadığını iddia edip ekledi: "İnşallah diğer çocuklarına daha iyi baba olur. 5 yıldır bir kez bile arayıp oğlumuzla konuşmadı. Cihangir'i Babalar Günü'nde etkilenmesin diye okula göndermiyorum." Oyunculuğu bırakıp ABD'de tır şoförlüğü yapan Karel ise eski eşine sert yanıt verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.