Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.05.2019

adına açan Amerikalı işkadınları turu düzenleyecek

adına açan 10 Amerikalı işkadını, şimdi de turu düzenleyecek. Kafile, yakışıklı oyuncuyla tanışma şansı bulacak.

Kıvanç turizm!
Adanalı yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un bugüne kadar yer aldığı bütün yapımlar, dünyanın birçok ülkesinde patlama yaptı. Tatlıtuğ'un ABD ve Kanada'da yaşayan kadın hayranları ise geçtiğimiz yıl 'kivancnorthamerica' adlı bir açtı. Siteyi kuran 10 işkadını, Tatlıtuğ'un her adımını bu platformda paylaşmaya başladı. Site üyeleri, 30 Eylül'de de 'nin başkenti Washington'da düzenlenen Türk Festivali'ne katıldı. Burada stant açan Kıvanç hayranları, ABD'de yaşayan Türk öğrenciler için bağış topladı.Bununla da yetinmeyen kadınlar, bu yaz İstanbul turları düzenleyeceklerini açıkladı. Tura katılanların megakentin tarihi noktalarını gezecekleri vurgulandı. Site sahipleri ayrıca, kadın kafilesini ile buluşturmayı planladıklarını belirtti...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.