Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 13.05.2019

'la ilgili şoke eden iddiası

, 'nin kalbini çaldı. 'ne gelin gitmeyi başardı. Kraliyet Ailesi'nin 7. varisi olan oğlunu da doğurup şöhretini katladı. Meghan bu kez hesabıyla gündemi salladı.

İştagram!
, 'nin kalbini çaldı. 'ne gelin gitmeyi başardı. Kraliyet Ailesi'nin 7. varisi olan oğlunu da doğurup şöhretini katladı. Meghan bu kez hesabıyla gündemi salladı. İngiliz basını, Markle'ın Kraliyet Ailesi'nin imkanlarını kullanarak "SussexRoyal" adlı Instagram hesabından gizli gizli tanıtım yaptığını yazdı. Markle, Instagram'da "Akıl sağlığı ayı" etkinlikleri adı altında bir fotoğraf yayınladı. Fotoğrafı inceleyen İngiliz basını, Markle'ın akıl sağlığıyla alakası olmayan bir meditasyon merkezinin reklamını yaptığını saptadı. Geceliği 900 İngiliz Poundu (Yaklaşık 7.000 TL) olan merkezin sahibi ise Düşes Meghan'ın yakın arkadaşı Taryn Toomey.Meghan, yakın arkadaşı Toomey'e çalıştı!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.