Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 04.05.2019

ile aşk yaşayan akupunkturla zayıflamaya başladı

için dış görünüşüne daha çok dikkat eden , akupunkturla zayıflama ve düzenli cilt bakımına başladı. Spor salonundan da çıkmayan 46 yaşındaki komedyen, kapıldığı aşkın büyüsüyle büyük bir değişim yaşadı.

Aşkın Büyüsü

Mayıs 2018'den beri Defne Samyeli ile birlikte olan Cem Yılmaz, aşkı sayesinde büyük değişime girdi. 46 yaşındaki komedyen, Samyeli'nin hayatına girmesiyle ilk iş fazlalıklarından kurtuldu. Son yıllarda fazla kilolarıyla başı dertte olan Yılmaz, spor salonundan çıkmaz oldu. Düzenli antrenman yaparak kaslı bir vücuda kavuşan komedyen, yediklerine de dikkat etti. Yılmaz'ın zayıflama sırrı ise bununla sınırlı kalmadı. BAKIMA GIRDI...

Ünlü şovmen, önceki gün Samyeli ile Nişantaşı'ndaki bir akupunktur kliniğinden çıkarken objektife yansıdı.

Yılmaz'ın kilo vermek için akupunktur yaptırmaya başladığı öğrenildi. Bir çocuk babası komedyen, uzman doktor tarafından kulağına batırılan iğneler sayesinde ayda 4-8 kilo vermeyi hedefliyor. 'nin en güzel kadınlarından ile birlikte olmaya başladıktan sonra dış görünüşüne daha çok dikkat etmeye başlayan şovmen, güzellik merkezlerinin de müdavimi oldu. Yılmaz, düzenli cilt bakımı yaptırmaya başladı. Bununla da kalmayan şovmen, cildini gençleştirmek için de vitamin iğnelerine başvurdu. Yaşıtlarına göre cildinde daha az kırışık olan Yılmaz, bunu da düzenli yaptırdığı hydrafacial adlı cildi nemlendiren ve yenileyen uygulamaya borçlu…METROSEKSÜEL CMYLMZ
Yılmaz, 47 yaşında olmasına rağmen genç kızlara taş çıkaran Defne Samyeli sayesinde metroseksüel olup çıktı. Komedyen güzellik merkezlerinin de müdavimi oldu.Geçen yıl 10 ayda 20 kilo veren Yılmaz, özel spor hocası eşliğinde yaptığı antrenmanlarla da böyle kas yapmıştı.

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.