Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 03.05.2019

için sahneye çıktı

için sahneye çıktı. Biletlerden elde edilen gelirle, 116 şehit çocuğunun üniversite eğitim bursu karşılandı.

Anlamlı gece

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, bu kez TEYEV için sahneye çıktı. Yılmaz'ın kapalı gişe sahnelenen gösterisinin biletleri; Türk Emniyet Teşkilatı Şehitleri, Malüllleri, Dul ve Yetimlerinin Eğitim ve Yardım Vakfı () yararına satıldı.

Sanat, cemiyet ve iş dünyası, hem TEYEV'e destek olmaya, hem de 'Diamond Elite Platinum Plus' gösterisi ile kahkaha atmaya adeta akın etti. Yılmaz, geceden elde edilen gelirin çok kıymetli bir yere gitmesinden de mutlu olduğunu belirtti. Geceden elde edilen hasılatla; 116 şehit çocuğunun yıllık üniversite eğitim bursu karşılanmış oldu.
Gösterinin finalinde İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan sahneye çıkarak Yılmaz'a teşekkür plaketi verdi.

Doğan SAVAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.