Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.04.2019

, restoranlarında çocuklara ücretsiz ziyafet çekti

, ’un yanı sıra Dubai, , Miami ve ’taki restoranlarında 5-18 yaş arasındaki çocuk ve gençlere ücretsiz ziyafet çekti. Tüm restoranların önünde uzun kuyruklar oluştu...

Süper kahraman

Eti kendine has tuzlama hareketi (saltbea) ile dünya çapında fenomen olan Nusret Gökçe, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda miniklere çifte sevinç yaşattı. Ünlü etçi; İstanbul, Dubai, Abu Dabi, Miami ve New York'taki restoranlarında 5-18 yaş arasındaki çocuk ve gençlere ziyafet çekti. Gökçe; çocuklara ücretsiz hamburger, patates kızartması ve içecek sunulacağını açıkladı.Haberi alan İstanbul'daki binlerce çocuk da soluğu Nusret'in restoranlarında aldı. 55 TL'lik hamburger, 30 TL'lik patates kızartması ve 24 TL'lik içeceğin bedava olduğunu duyan çocuklar, ünlü kasabın Etiler ve Bebek'teki restoranlarının önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Gökçe, 23 Nisan'daki bu lezzetli sürpriziyle de bu kez miniklerin süper kahramanı olmayı başardı.

Aydın HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.