Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.04.2019

Bir Zamanlar Çukurova'nın , yine atv'de milyonları ekrana kilitledi

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan ‘Bir Zamanlar Çukurova’, Tüm ve 20+ kategorilerinde en çok izlenen yapım oldu.

Zirvenin tek hakimi

Bir Zamanlar Çukurova'nın , yine atv'de nefes kesti… Tüm de %13,98 izlenme oranı ve %31,62 izlenme payı Ve 20+'de %12,42 izlenme oranı ve %27,93 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu. Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise ve 'ın gerçekleştirdiği 'Bir Zamanlar Çukurova'nın yayınlanan son bölümü, her hafta olduğu gibi bu hafta da milyonları ekrana kilitledi!

MAHKUMLARLA BİR ARAYA GELDİ
"Bir Zamanlar Çukurova"nın başrol oyuncusu
Murat Ünalmış, Adana Karataş Kadın Ceza İnfaz Kurumu'nu ziyaret etti. Ünlü oyuncu, kadın mahkumlarla bir araya gelip sohbet etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.