Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 07.04.2019

erkeklerin yüzleri altın orana göre hesaplandı! Zirveyi aldı

kadınlarından sonra erkeklerin yüzleri de altın orana göre hesaplandı. Zirvede Adanalı yakışıklı oyuncu vardı. Genç kızların sevgilisi ise 8. sırada yer aldı.
Mükemmel
güzelliğin gizli formülü olduğu düşünülen 'altın oran', geçtiğimiz ay cebe girdi... Bir telefon uygulaması, altın oranı ölçen bir sistem geliştirdi. Kraliçe Elizabeth'e komşu olan Türk gelin Aslı Watson da bu uygulamaya Türkiye'deki ünlü kadınların fotoğraflarını yükledi. Beren Saat 9.33, Fahriye Evcen 9.32, Burcu Esmersoy ise 9.21'lik altın oranla ilk üçe girdi. Watson şimdi de uygulamaya ünlü Türk erkeklerini yükledi. Altın oranı en yüksek isimler ise şöyle listelendi:

GÜNSÜR SON SIRADA
Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ 9.43 ile birinci, Barış Arduç 9.24 ile ikinci, Kerem Bursin 9.18 ile üçüncü, Burak Özçivit 9.12 ile dördüncü, Çağatay Ulusoy 9.09 ile beşinci, Burak Deniz 8.55 ile altıncı, Kenan İmirzalıoğlu ve Ergin Akyürek 8.52 ile yedinci, Can Yaman 8.28 sekizinci, Mehmet Günsür ise 8.27'lik altın oranla dokuzuncu sırada yer aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.