Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 31.03.2019

Oyuncu , ticarete atılan ünlülere katıldı

Fıstık gibi yatırım

Oyuncu Mert Öcal, ticarete atılan ünlülere katıldı. Öcal, kısa süre önce 'Saor' adlı fıstık ezmesi markasını hayata geçirdi. Ünlü oyuncu, markasının duyurusunu önceki gün da yaptı. Sporculara özel fıstık ezmesi de ürettiklerini söyleyen Öcal, yeni projesini ise şöyle anlattı:

"İki çeşit ürünle sektöre girdik. Ancak çeşitlerimiz artacak. Ürünlerimizi sosyal medya ve internet yoluyla satışa çıkardık. Markamız, önümüzdeki günlerde ise büyük marketlerde yerini alacak. Organik ürünlerimiz 'den özel olarak getirtilen fıstıklarla üretiliyor."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.