Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 31.03.2019 Gazete
ABONE OL

’dan boşanıp, işadamı Sadettin Saran’la kısa süreli aşk yaşayan isyan etti

’dan boşanıp, işadamı Sadettin Saran’la kısa süreli aşk yaşayan ’e, eski eşiyle komşu olması soruldu. Sırp şarkıcı, “'nın değil, işime yakın olmak istedim” diye konuştu.

Şarkıcı Mustafa Sandal ile olan evliliğini sonlandırdıktan sonra işadamı Sadettin Saran ile aşk yaşayan ve kısa bir süre sonra ayrılan Sırp şarkıcı Emina Jahovic, önceki akşam Bebek'teydi.

Lucca'da kız arkadaşları ile birlikte geç saatlere kadar eğlendi. Çıkışta oldukça neşeli görünen Emina Jahovic, basınla sohbet etti.

Yeni bir eve taşınan Jahovic, muhabirlerin "Aynı evde yaşamak canınızı mı sıktı?" sorusuna "Yavaş yavaş taşınıyorum ama Mustafa Bey ile bir alakası yok. İstanbul Mustafa'nın değil sonuçta, şehre ve işime yakın olmak istedim" yanıtını verdi.

Ayrıca bu sıralar çok mutlu olduğunu söyleyen Emina Hanım, hayatında birisinin olmadığını belirterek, "Tek düşüncem işim ve çocuklarım, onun için çok keyifliyim" diyerek aracına bindi...

KAZA YAPIYORDU
Şarkıcı, aracına bindiği sırada ise şoka uğradı... Jahovic, çiçek satan çocukların aracın ön kaportasına bir anda atlamasıyla adeta kazaya sebebiyet veriyordu.

Çocukların para almadan vazgeçmeyeceklerini anlayan şarkıcı, herhangi bir zarar ve kaza olmaması için çantasından 100 lira çıkartarak, çiçek satan çocuklara verdi...


Emina'dan ayrıldıktan sonra Melis Sütşurup ile yeni bir aşka yelken açan popçu Mustafa Sandal, şu sıralar çok mutlu...