Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.03.2019

Dünyanın en genç milyarderi , Türk moda tasarımcısı ’in kullandığı gözlük ve kolyenin aynısını taklit etti

Dünyanın en genç milyarderi , Türk moda tasarımcısı ’in 24 yıl önce kullandığı gözlük ve kolyenin aynısını taklit etti. Orijinal tasarımla poz veren ise “Taklit ediliyoruz” mesajı verdi.

Türk ayarı!

ABD'li magazin yıldızı Kim Kardashian, uzun bir süre önce dünyaca ünlü top model Naomi Campbell'ı taklit etmeye başladı. Elbiselerinden takılarına kadar onun gibi giyinip kuşandı.

Şimdi de Kardashian'ın üvey kardeşi Kylie Jenner, efsane modeli taklit etmeye başladı. Geçtiğimiz haftalarda dünyanın en genç milyarderi unvanını eline alan Jenner, tasarımcı Michael Ngo'ya taşlı bir kolye ile yüzük yaptırdı.

Ancak tasarımın ünlü Türk moda tasarımcısı Rıfat Özbek'in 1995 ilkbaharyaz defilesinden olduğu anlaşıldı. Son taklit karşısında ilk kez sessizliğini bozan Campbell ise 'da, 'in kendisi için yaptığı orijinal tasarımla olan karesini paylaştı. 'Taklit ediliyorum' mesajı yolladı...Dünyanın en genç milyarderi , Keeping Up with the Kardashians programında Nedret Taciroğlu imzalı bir elbise giydi. Metal tonlarındaki pullu elbise çok beğenildi. Jenner'ın bu tercihi özellikle Türk takipçilerini çok sevindirdi.
Nedret Taciroğlu'nun elbisesini giyen Kylie, ekranda yıldız gibi parladı.


Taklit edildiğini vurgulayan Naomi Campbell'a, on binlerce hayranı destek oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.