Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 29.01.2019

Boşanma sonrası ’le dost kalan 'dan eski eşe sürpriz parti

Boşanma sonrası ’le dost kalan , eski eşinin yeni yaşını sürpriz partiyle kutladı. İkili, önceki gün evli oldukları dönemden bile daha neşeliydi.

Ayrılık yaradı

Geçen ay 12 yıllık evliliklerini bitiren 'la kendi gibi oyuncu , "Ayrılsak da beraberiz" dedi. Erdoğan, önceki gün 31 Ocak'ta 36 yaşına girecek olan oğlu Rodin'in annesi için Kuruçeşme'deki bir mekanda erken kutlama organize etti. n IKILI, çıkışta objektiflere neşeli halleriyle yansıdı. Bilgin, kendisi için parti veren eski eşine "Hayatımın en güzel doğum günü oldu" diyerek teşekkür etti. Evli oldukları dönemde bu tarz görüntüler vermeyen eski eşlerin neşeli halleri ise "Ayrılık yaramış" dedirtti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.