Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 16.01.2019

Turkish’i Dondurma ve Çicero basına tanıtıldı

Turkish’i Dondurma ve Çicero filmleri basına tanıtıldı. Yapımcı , “Almanlar, ‘Çiçero filminde Mümkünse Naziler deyin. Yaşananları Alman halkına mal etmeyin’ dedi” diye konuştu.Yapımcılığını Mustafa Uslu
'nun üstlendiği Turkish'i Dondurma ve Çicero filmlerinin basın tanıtımı önceki akşam Asmalımescit'teki Soho House'da yapıldı. 1. Dünya Savaşı sırasında Avustralya'da yaşayan iki Türk'ün hayatının anlatıldığı filmin başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil, Ali Atay, Şebnem Bozoklu ve Will Thorp yer aldı. Gecede basına konuşan Uslu, "Turkısh'i Dondurma iddialı olduğumuz bir film. Yine bir gerçek hayat hikayesinden esinlenme. Çok güzel bir film oldu. Hikayesini çok sevdik" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.