Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 28.11.2018

Müslüm 5 milyonu aştı

Müslüm 5 milyonu aştı
Merhum sanatçı Müslüm Gürses'in hayatını anlatan 'Müslüm' filmi rekora koşuyor. Vizyona girdiği ilk günden beri izlenme rekorları kıran film, gişeye damga vurdu. 5 milyon 56 bin 550 kişiyi gözyaşlarına boğan film, 2018'in en çok izlenen yapımı oldu.

'Müslüm', 1989'dan günümüze en çok izlenen filmler arasında ise 8. sıraya yerleşti. Geçtiğimiz haftalarda Gürses'in eşi Muhterem Nur'a ödenen teliflerle gündeme gelen Müslüm'den bugüne kadar elde edilen hasılat ise 67 milyon liraya ulaştı.'FİLMİ BİR DAHA İZLEYECEĞİM'
Gözündeki rahatsızlıktan şikayet eden Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur, önceki gün ünlü göz doktoru Murat Öncel'i ziyaret etti. Tedavi olan Muhterem Hanım, "Gala heyecanıyla Müslüm filmine kendimi verememiştim. Filmi bir daha izleyeceğim" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.