Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 16.09.2018

Hakan’a şut

Kısa süreli ilişkilerle sayısız güzelin canını yakan , bu defa şutlandı... Playboyun eski aşkı Polonyalı model , bir futbolcuyla nişanlanınca Sabancı’nın telefonlarına çıkmaz oldu!

Hakan’a şut
Bugüne kadar aşk yaşadığı sayısız yerli ve yabancı güzeli hep kendisi terk eden Hakan Sabancı, bu kez gol yedi. Mayıs'ta Paris'teki bir mekanda Vika adlı Polonyalı modelle yakınlaşan sosyetik playboy, sarışın güzelle sabaha dek eğlenmişti. Sosyal medyada da takibe aldığı modelin paylaşımlarını beğeni yağmuruna tutan 27 yaşındaki işadamı, 'yı Haziran'da da Kandilli'deki yalısında ağırladı.

TEMIZLİĞE KURBAN GİTTİ!
'dan ayrıldıktan sonra da Sabancı ile görüşmeyi sürdüren genç model, konuşulanlara göre gönlünü Ağustos'ta Fransız bir futbolcuya kaptırdı. Aşkıyla jet hızıyla nikah masasına oturmaya karar veren Polonyalı model, futbolcunun evlenme teklifini de kabul edip tektaşı parmağına taktı. Vika, bekarlıktan evliliğe adım atmadan önce ise özel hayatında temizlik yaptı. Mankenin sildiği ilk isim de Hakan Sabancı oldu. Polonyalı model, çapkın işadamını 'da takip etmeyi bıraktı. Bununla da kalmayan sarışın güzel, Sabancı'nın mesajlarına da karşılık vermiyor!
Sabancı'yla yaz başında kısa süreli aşk yaşayan model, Fransız bir futbolcuyla evlen-meye hazırlanıyor.TAKİBİ BIRAKTI
Nişanlandığını Instagram'da 'tektaş' emojisiyle duyuran Vika, Sabancı'yı takipten çıkardı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.