Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 13.09.2018

Sosyal çapkın

’nın eski eşi , da çapkınlık yapmaya devam ediyor. Daha önce de arkadaş bulma sitelerinde sık sık ava çıkan ve ile yakınlaşan Tan’ın son gözdesi oldu. 53 yaşındaki işadamı, takibe aldığı 31 yaşındaki Boluğur’un fotoğraflarını beğeni yağmuruna tuttuMurat Dalkılıç'la
2 yıllık evliliğini Eylül 2017'de bitirdikten sonra çapkın bekarların gözdesi haline gelen Merve Boluğur, şimdi de Ebru Şallı'nın eski eşi Harun Tan'ın radarına girdi. 53 yaşındaki Tan, yaz başında Hakan Sabancı ile aşk yaşayan oyuncuyu geçtiğimiz günlerde sosyal medyada takibe aldı. 31 yaşındaki Boluğur'u yakın markaja alan sosyetik işadamı, instagram'daki fotoğraflarını da beğeni yağmuruna tuttu. İşin ilginç yanı ise Boluğur'un Tan'ı takip etmemesiydi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.