Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 13.09.2018 03:08
  • Son Güncelleme: 13.09.2018 03:12

ameliyat sonrası ilk kez görüntülendi

Geçtiğimiz ay beynindeki kitle nedeniyle ameliyat olan ünlü modacı , geçirdiği operasyon sonrası ilk kez görüntülendi.

Yerlitaş ameliyat sonrası ilk kez görüntülendi

Geçtiğimiz ay beynindeki kitle nedeniyle ameliyat olan ünlü modacı , ameliyat sonrası ilk kez görüntülendi. Nur Yerlitaş'ın ları da çok konuşuldu.

KISA SAÇLARI SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU
Arkadaşlarıyla birlikte objektiflere poz veren Nur Yerlitaş'ın kısa saçları sosyal medyada olay oldu. Takipçileri Yerlitaş'a geçmiş olsun dileklerini yorumlarıyla iletti.

BEYNİNDEKİ KİTLE ALINMIŞTI
Modacı Nur Yerlitaş'ın ameliyatı Acıbadem Altunizade Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Necmettin Pamir ve ekibi tarafından gerçekleştirilmişti. Başhekim Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, Yerlitaş'ın beyninde bir problem gördüklerini ifade ederek, "Bölüm Başkanımız Prof. Dr. Necmettin Pamir tarafından bugün, beynindeki kitleyi çıkarmak üzere ameliyat etti. Ameliyat sonrası durumu iyi olan Nur Hanım uyandı ve konuşabiliyor. Halen yoğun bakımda. Bundan sonraki süreçte; gerek patoloji sonuçları gerekse ameliyat sonrası filmler değerlendirilerek tedavi için bir yol haritası çizilecek" demişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.