Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.09.2018

Daireyi yemişler!

‘Saltbae’ hareketiyle dünyada büyük üne kavuşan sosyete kasabı ’nin, ’taki restoranında ödenen 267 bin TL’lik (41 bin dolar) hesap da olay oldu: Adamlar 3+1 daireyi yemişler!

Daireyi yemişler!
Amerikalı emlak kralı Rotem Rosen ile yaptığı ortaklıktan sonra dünyaca ünlü fenomen olan , yine yı salladı. Gökçe'nin, 'taki restoranında 12 kişilik bir arkadaş grubu rezervasyon yaptırdı. Eğlenceli yemekten sonra istenen hesap, 41 bin dolardı. Arkadaş gurubu, büyük bir keyifle yaklaşık 267 bin lira tutan hesabı ödedi.SERVİS ÜCRETI 6 BİN $
41 bin dolarlık hesabı ödeyen müşteri, adisyonun fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Adisyonda en çok yemeklerin pahalılığı göze çarpıyor. Hesap fişinin en altında ise 5 bin 825 dolarlık 'servis ücreti' dikkat çekiyor. 5 bin 825 dolar, TL'ye çevrildiğinde yaklaşık 40 bin TL ediyor. İşte sosyal medyadaki yorumlar:

● NUSRET kardeş bize kızma ama adamlar İstanbul'da 3+1 daireyi yemişler.
● YAKLAŞIK 6 bin dolarlık servis ücreti ne ya. Sanki okul servisi!
● ŞAKA gibi hesap. Ancak sessizce ödemeleri ilginç.
● NEW York pahalı ama bu kadar da değil.
● TUZ farkı olsa gerek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.