Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 11.09.2018

Varan bir!

Üstün Yetenek si ile ’ye giden , Hollywood yapımı ünlü Branded filminde başrol oynadı. NY Times’ın övdüğü Varan, “Ben oyuncu olarak aldım, çok çalıştım başardım” dedi...

Varan bir!
ABD son 10 yılda branşlarında üstün yetenekli bin 121 Türk'e üstün yetenek si verdi. Elbette hepsi başarılı olamadı ama içlerinden biri zirveye doğru ilerlemeye başladı. Hollywood yapımı Branded filminde başrol oynayan Esin Varan da bu vizeyle 'ye giriş yaptı. New York Times gibi gazetelerin büyük övgüyle haber yaptığı , "Ben oyuncu olarak aldım. Vize yeteneğine göre veriliyor. Belgeler arasında referans mektubu da istiyorlar. Hangi meslekten olursan ol bu vizeyi alırken meslekteki yeri büyük olan insanlardan referans istiyorlar. Başardım ve çok mutluyum" dedi. 30 yaşındaki oyuncu Varan, Broadway'de de sahne aldı. Varan, New York'ta sahnelenen oyununu izlemeye gelen Tony Ödüllü yazar Douglas Carter Beane'den Broadway'de sahnelenecek yeni oyunu için teklif alıp oynadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.