Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 09.09.2018

Defne zirvesi!

Oğlu Kemal’i geçtiğimiz ay sevgilisi Defne Samyeli ve onun kızı Deren ile tanıştıran ’a eski eşi ’dan veto geldi. Önceki gün Etiler’de buluşan eski eşler, iddiaya göre bu ‘cici anne’ buluşması yüzünden mekan içerisinde gergin anlar yaşadı

Defne zirvesi!
Güzel oyuncu Defne Samyeli ile aşkı 4 aydır süren Cem Yılmaz'ın önceki gün tadı kaçtı. Komedyen, eski eşi Ahu Yağtu'dan olan oğlu Kemal ile geçtiğimiz ay Samyeli ve aşkının büyük kızı Deren Talu'yu tanıştırmıştı. Kemal, babası ve aşkıyla komedyenin Bodrum Mandarin Oriental'deki villasıyla lüks teknesinde keyifli anlar yaşamıştı. Yılmaz, Samyeli ile evlilik sinyalleri verdiği bu olay sonrası önceki gün ilk kez eski eşi ile buluştu.YİNE GERGİNSİNİZ BUGÜN CEM BEY!
Etiler'deki bir mekanda oğullarıyla yemek yiyen eski eşler, çıkışta objektiflere yansıdı. Samyeli ile görüntülendiğinde yüzünde güller açan Yılmaz'ın o hallerinden eser yoktu. Gergin oldukları yüzlerinden okunan Yılmaz ile Yağtu'nun içeride Kemal'in Defne Samyeli ile tanışmasını masaya yatırdığı öğrenildi. Yağtu'nun oğlunun bu tanışmadan rahatsız olduğunu dile getirdiği ve ikilinin gerildiği iddia edildi.Yılmaz, Samyeli ile ilgili soruları yanıtsız bırakarak elektrikli bisikletine atlayıp mekandan ayrıldı.AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.