Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 09.09.2018

prensesi

Bu yaz dünyaca ünlüleri ağırlayan , sezon finalini VIP bir isimle yaptı. ve Danimarka Prensesi Maria Olympia, geçtiğimiz hafta sessiz sedasız ülkemize geldi. Prenses ile kardeşinin Bodrum’a demirlediği yatın haftalık kirası ise 550 bin euro

Bodrum prensesi
Dünyaca ünlü isimlerin bu yaz başlıca tatil adreslerinden biri olan Bodrum, geçtiğimiz hafta bir prenses ile prensi ağırladı. İngiltere Prensi Charles'ın vaftiz kızı olan Yunanistan ve Danimarka Prensesi Maria Olympia, kardeşi Prens Achileas- Andreas ile sessiz sedasız ülkemize geldi. Haftalık kirası 550 bin euro olan 73 metrelik yatla 'a demirleyen 22 yaşındaki prenses, ülkemizde 2 gün geçirdi.Sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle Kraliyet Ailesi tarafından eleştirilen Maria Olympia, 'den ise paylaşım yapmaktan kaçındı. Bu arada aynı zamanda modellik de yapan güzel prensesin, Yalıkavak'taki marina içerisinde bulunan iki mağazadan da el işi kıyafet ve çanta alıp 20 bin lira harcadığı öğrenildi.
Güzel prenses, Bodrum tatilinde kardeşi Prens Achileas- Andreas ile de böyle keyifli anlar yaşadı...


DOĞAN SAVAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.