Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 27.08.2018

Yok böyle kıyas

Yok böyle kıyas
Son günlerde Cem Yılmaz'la yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen ve verdiği bikinili pozlarla da olay yaratan Defne Samyeli, güzel bir kıyaslamaya konu oldu. 46 yaşındaki sunucu ve şarkıcı, bazı hayranları tarafından dünyanın en güzel kadınları arasında gösterilen Monica Bellucci'ye benzetildi.

Defne Samyeli'nin 46 yaşındaki İtalyan aktrise benzetilmesi, bazılarını ise güldürdü. Sosyal medyada "Eğer İtalyanlar bu benzetmeyi duyarsa aramızda savaş çıkar" yorumu yaptı. Kimileri ise Samyeli'nin de gibi yıllara meydan okuduğunu yazdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.