Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 26.07.2018

Çapkınlık komedisi

’da çapkınlık yaparken yakalanan , tuzağa düştüğünü iddia etti! la durumu sezdiği için öpüştüğünü söyleyen Roman, ‘Pes’ dedirten savunmasıyla güldürdü

Çapkınlık komedisi
Adı sık sık kızları yaşındaki güzellerle anılan 49 yaşındaki Rafet El Roman, geçtiğimiz gün de Gümüşlük'te iki esmerle çapkınlık turundaydı. Kızlardan biriyle dudak dudağa öpüşen şarkıcı, dün trajikomik bir savunma yaptı., şu sözleriyle komploya kurban gittiğini söyledi: "Bu iki güzel bana ulaşıp çok güzel sözlerle buluşmak istediğini söyledi. Ben de durumu sezdiğim için bu kumpasa alet oldum. Arkadaşlarla buluştuk ve sonra tabii yaklaşmalar, kulağa fısıldamalar, dudağımın kenarından öpmeler... Sonra biz mekandan kalkınca gazeteci arkadaşlar foyaları ortaya çıkmasın diye yanımdaki kızların kim olduğunu bile sormadı. Kızların yaşı da yazıldığı gibi 19 değil 30."Son günlerde pek çok genç güzelle yakınlaşan El Roman, yaptığı bu trajikomik açıklamayla da sosyal medyada dalga konusu oldu.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.