Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.07.2018

'de gemileri battı!

Ege'de gemileri battı!
Merve Şarapçıoğlu'yla evliliği bitme noktasına gelen oyuncu Berk Oktay, tatil sezonunu önceki gün 'da açtı. Eşinin, "Sadakatsiz biri, bana şiddet de uyguluyor" diyerek boşanma davası açtığı ve sosyal medyada yayılan sakıncalı fotoğraflarıyla olay olan Berk Oktay'ın depresif halleri dikkatlerden kaçmadı.​Bitez'deki Sarnıç Beach'e giden yakışıklı oyuncu, denize girmek yerine gün boyu dertli dertli oturdu. Yanındaki dostlarıyla bile sohbet etmeyen Oktay'ın bu hallerini görenler, "Berkin'in Ege'de gemileri battı galiba" yorumu yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.