Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 15.06.2018

Hollywood dedikoduları

Hollywood dedikoduları
POLONYA KORSANI
Fenomen film 'Karayip Korsanları'nın yıldızı , önceki gün Polonya'daki havalimanında görüntülendi. Son dönemde verdiği aşırı kilolarla hayranlarını endişelendiren 55 yaşındaki yıldız, gazetecilere gülümseyerek sevenlerine her şeyin yolunda olduğunu söyledi.

HACAMATÇI LEONARDO
Hollywood'da hacamat modası gitgide yayılıyor. Justin Bieber, Madonna, Jennifer Aniston, Beckham çifti, Jessica Simpson, Britney Spears, Lindsay Lohan ve Gywenth Paltrow derken şimdi de Leonardo DiCaprio'nun hacamat yaptırdığı iddia edildi. Hacamatta, cilt üzerinde küçük kesiler yapılarak kılcal damarlarda biriken toksinler dışarı atılıyor.

BRANGELINA SAVAŞI KIZIŞTI
Angelina Jolie ve Brad Pitt'in, 2016'dan bu yana süren boşanma davasına ait önemli belgeler basına sızdırıldı. People dergisinin yayınladığı belgelere göre; güzel oyuncu, Pitt'e altı çocuğunu daha fazla görme izni vermezse birincil velayetini kaybedebileceği konusunda hakim tarafından uyarıldı. 'nin basın sözcüsü ise belgelerin 'yanıltıcı sızdırmalar' olduğunu öne sürdü.
60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.