Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 23.04.2018 12:27
  • Son Güncelleme: 23.04.2018 12:30

'dan açıklaması: Derin bir oh çektim

, ’nin zaman kaybetmeye tahammülü olmadığını belirterek “ tarihi açıklanınca derin bir oh çektim” dedi

‘24 Haziran açıklanınca derin bir oh çektim’
Şarkıcı , 'da yapılacak le ilgili fikirlerini paylaştı. Herkesi sandık başına davet eden Yaşar, şu ifadeleri kullandı:

"Cumhurbaşkanımız Sayın , lerin 24 Haziran'da yapılacağını açıkladığında derin bir oh çektim. Bunu söylerken birkaç gerekçem var. Birincisi, daha öte bir tarihte yapılacak olması, sadece seçim gerginliğini artıracaktı. Seçim havası, maalesef ekonomi için iyi değil. Her iş, seçimden sonraya atılacaktı. 'nin zaman kaybetmeye tahammülü yok. Ayrıca Türkiye'ye yararlı olacağına inandığım Cumhurbaşkanlığı sisteminin bir an önce tam anlamıyla yürürlüğe girmesini istiyorum. Aslında geçen da Türkiye, Cumhurbaşkanlığı sistemini kabul etmişti. Şimdi, referandumda kabul edilen sistemin hayata geçirilme zamanı. Seçim iyi şeydir. Demokrasinin tartışılmazı olduğu gibi, bir sürü boş lafı da engeller. Sandığa gitmeden kendisini dev aynasında görenlerin keli önüne dökülür. O yüzden bu karar, tüm Türkiye'ye hayırlı olsun diyorum ve herkesi sandık başına davet ediyorum."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.