Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 08.02.2018

Altın çizmeler Türk tasarımcıdan

Altın çizmeler Türk tasarımcıdan
Dünyanın giyinebilen ilk altın ayakkabısı bir Türk tasarımcı tarafından dizayn edildi. Dünya starlarına özel tasarladığı Alzuarr marka ayakkabılarıyla dikkat çeken Hollanda doğumlu ünlü tasarımcı Zeynep Dag, bu kez ismi sır gibi gizli tutulan bir müşterisinden altın kaplama çizme siparişi aldı. İtalya'da 2 ay süren titiz çalışmayla kişiye özel tasarım olarak üretilen çizmeler, diz üstü dizayn edilip, 24 ayar külçe altınla kaplandı. 25 bin euro değerindeki altın çizmelerin sahibinin ise önümüzdeki günlerde yapılacak bir basın lansmanı ile kamuoyunun karşısına çıkarak ayakkabılarını tanıtacağı öğrenildi. Türk tasarımcı Dag, kendi markası Alzuarr'u Rihanna, Kylie Jenner, Rita Ora'a giydirmeyi başararak adından söz ettirmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.