Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.11.2017

Yasak aşk yuvası

Sosyetik işadamı , halen kaçak işadamı ’la evli olan sevgilisine kendisine ait otelin lüks bir odasını tahsis etti. İddiaya göre Özlem Uzan, haftanın 4 günü burada kalıyor.

Yasak aşk yuvası
Serdar Bilgili ve kaçak işadamı Hakan Uzan'ın eşi Özlem Uzan'ın aylardır konuşulan yasak aşkı, geçtiğimiz günlerde belgelendi. Gizli gizli görüşen ikilinin yasak aşk yaşadığı adres de belli oldu. İkilinin, çapkın işadamının sahibi olduğu Boğaz'daki tarihi binada hizmet veren Ajia Hotel'de buluştuğu ortaya çıktı.

GECELİĞİ 2 BİN 200 TL
Geçtiğimiz yıl 'a boşanma davası açmasına rağmen halen işadamıyla evli olan eski sunucuyla görüntülenme korkusu olmadan görüşmek isteyen Bilgili'nin otelin en pahalı odasını aşkına tahsis ettiği iddia edildi. Özlem Uzan, yasak aşkının otelinde geceliği 500 euro (yaklaşık 2 bin 200 TL) olan Bosphorus Pasha adlı odada haftanın 4 günü konaklamaya başladı. Bu sayede ile gözlerden uzak görüşebilen Özlem Hanım'ın ünlü işadamının yaptığı bu jestten de çok memnun olduğu öğrenildi. Serdar Bilgili'nin henüz boşanmamış olan Özlem Uzan'la aşkına son vermek yerine gizli gizli sevgilisiyle gizli gizli buluşacağı ortamı ayarlaması da "Minareyi çalan kılıfını hazırlar" dedirtti.LÜKS ÖNLEM ALINDI!
Geçtiğimiz günlerdeki kaçamak gecesinde panik dolu anlar yaşayan Bilgili'nin yakın dostlarına "Özlem'in boşanma davası sonuçlanana kadar birlikte görüntü vermememiz gerekiyor. Aksi halde işler iyice sarpa saracak" dediği söyleniyor.


Hakan ile Özlem Uzan, halen resmen evli.

Takvim ÖZEL

60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.