Bugünkü
Takvim

En güzel rolü annelik

  • Saklambaç
  • 28.10.2017
ABONE OL
En güzel rolü annelik
Eski eşinden Serebral Palsi hastası Melisa isminde bir kızı olan Ceyda Düvenci, Temmuz'da oğlu Ali'yi kucağına almıştı. Oyuncu, kızının sağlığının düzelmeye başlamasıyla mutlu oldu. Şimdilik tek işinin 'evde çocuklarına bakmak' olduğunu söyleyen 40 yaşındaki Düvenci, ekledi:

"Benim için en güzel görev, annelik... Oğlumu emziriyorum ve ona anne sütü dışında başka takviye vermek istemiyorum. Çocuklarım için dadı tutmadım. Anneliğin tadına doya doya varmak, oğlumun gelişimini her an görmek istiyorum. Her an çocuklarımla olsam da onlara doyamıyorum."


Bülent Şakrak, Düvenci'den olan oğlu ile güzel oyuncunun eski eşinden olan kızı Melisa'yı birbirinden hiç ayırmıyor.

Halil ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.