Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 26.10.2017

Orada neler oluyor?

Orada neler oluyor?
Bir süredir evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilen Tuba Ünsal'ın gazeteci eşi Mirgün Cabas, önceki akşam sarışın bir güzelle yakalandı. Gizemli güzelle Bebek'te turlayan Cabas, patlayan flaşlarla panikledi. Sarışın güzel yüzünü saklarken Cabas da kaçmak için gaza bastı.

Yol kenarındaki bir kafeye çarpmaktan son anda kurtulan gazeteci, gizemli sarışınla gözlerden kayboldu. Bu arada Şubat 2016'da sarışın bir güzelle yakalanan Cabas'ın önceki akşam yanındaki kadının aynı kişi olduğu iddia edildi. Bunun üzerine gözler Ünsal'a çevrildi.


Mirgün Cabas, sarışın güzelle gezerken Tuba Ünsal, yeni filminin galasına katılmıştı.

Doğan SAVAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.