;

Kılıçlar çekildi

Geçtiğimiz haftalarda Çeşme’de pişti olan ile arasında seviyesiz bir tartışma çıktı. İddiaya göre ikiliyi dostları zor sakinleştirdi.

Kılıçlar çekildi
Birbirine düşman kesilen Aslışah Alkoçlar'la Burcu Esmersoy arasındaki gerginlik iyice tırmandı. Magagenius.com'un iddiasına göre geçtiğimiz haftalarda Çeşme'de pişti olan ikili arasında kılıçlar çekildi. Şeyma Subaşı'yla oturan Esmersoy'u görünce gerilen Alkoçlar, iddiaya göre sunucuya laf attı. orta parmak işareti!.. 'un 'ın tacizini sürdürmesi üzerine Alkoçlar'a 'orta parmak hareketi' yaptığı iddia edildi. Bu arada güzel sunucuya öfkesi bir türlü dinmek bilmeyen sosyetik güzelin, Burcu Esmersoy'la denk gelmemek için herhangi bir davete katılmadan ya da mekana gitmeden "Burcu geliyor mu?" diye sorduğu konuşuluyor...

LONDRA'YA YERLEŞİYOR
Ö
nceki gün Bebek'te objektiflere yansıyan Alkoçlar, master yapmak için Londra'ya gideceğini ve Türkiye'ye bir daha dönmeyeceğini söyledi.
İddialara göre; son yıllarda manşetlerden inmeyen sosyetik güzeli objektiflerden uzak tutmak isteyen Alkoçlar Ailesi'nin bu kararda etkisi büyük...
  • 10 Eylül 2017, Pazar

kalan karakter 1000

Yalman Güç Yalman Güç

Ah benim canım evladım (77 YAŞINDAYIM),TAVŞAN DAĞA KÜSMÜŞ DAĞIN HABERİ OLMAMIŞ,SEN GİDİP TEKRAR tÜRKİYE'YE DÖNMESEN KİMİN UMURUNDA? DİKKAT ETDE ÇAPTAN İYİCE DÜŞÜTÜĞÜN ZAMAN TÜRKİYE'DEN ATIFET İNAYET ARAMA.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.09.2017 14:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.