;

'Eş'siz lüks!

Maddi sıkıntı çeken , konserden konsere koşuyor. Karısı Chloe, gecesi 6 bin TL’ye Mikonos’ta kalıyor...

Eşsiz lüks!
Sevilen şarkıcı 'ın model eşi , son dönemlerde sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlarla adından sıkça söz ettiriyor. 25 yaşındaki Loughnan, geçtiğimiz günlerde Türkbükü'nde giyindiği 'cesur' bikiniyle kocasını bile şaşırtmıştı. Ünlü şarkıcı Ege'de konser konser gezerken, Chloe ise Mikonos'ta gününü gün ediyor. Güzel model, geceliği 6 bin TL olan Cavo Tagoo adlı otelde kalıyor. Lüks yatlarda güneşlenip gece eğlencesinde para saçıyor. MS hastası olan Serdar Ortaç'ın kumar borçları yüzünden maddi sıkıntı çektiği konuşuluyordu.EVLERİ KUMARDA YEDİ
Ortaç, "Evleri sattım, borçları bitirdim, sadece vergi borcum var. Elimde bir evim kaldı, o da yeter bana" demişti. Chloe Loughnan'ın lüks tatili, "Serdar çalışıyor, karısı paraları yiyor" yorumlarına neden oldu. Loughnan geçtiğimiz yılın büyük bölümünü Miami'de geçirince, çiftin boşanacağı dedikoduları ortaya atılmıştı. Serdar Ortaç, boşanma haberlerini, "Eşimi Amerika'da bırakıp geldiğim ve ayrılacağım yönünde çıkan haberlerin aslı, astarı yoktur" sözleriyle iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı.İrlandalı Chloe Loughnan, kocasını kumar alışkanlığından vazgeçirmek için çok uğraştığını söylemişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.