Bugünkü
Takvim

Efsane pişti

Eski eşler ’la , önceki akşam efsane tenor Jose Carreras konserinde denk geldi. İkili, köşe kapmaca oynadı!

  • Saklambaç
  • 27.03.2017
ABONE OL
Efsane pişti

Yaklaşık 2 yıl önce 21 yıllık evliliklerini olaylı bir şekilde bitiren Feryal Gülman'la Kemal Gülman'ın sanat aşkı efsane bir piştiye yol açtı. Eski eşler, önceki akşam Ülker Sports Arena'da dünyaca ünlü tenor Jose Carreras'ı dinledi.

Eşini genç bir kızla aldattığı iddia edilen ve Feryal Hanım'ın kendisine açtığı 200 milyon TL'lik boşanma davasını tek kuruş vermeden kazanan Kemal Bey, gece boyunca eski eşiyle göz göze dahi gelmemek için yoğun çaba sarf etti.Ünlü işadamı konser öncesinde yakın dostlarıyla sohbet edip eski eşini görmezden geldi.Eski eşi ve ailesiyle görüşmeyen Feryal Hanım'ın yüzü, Kemal Gülman'ı görünce asıldı.

kalan karakter 1000

Mehdi Mehdi

Maşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.03.2017 11:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.