Bugünkü
Takvim

10 numara koca

Galatasaraylı yıldız ’den 19 Mart’ta 32 yaşına giren eşine milyonluk hediye geldi... için klasik bir otomobil satın alıp Mercedes’i baştan aşağıya yenileten yıldız futbolcu, yaklaşık 1 milyon lira harcadı.

  • Saklambaç
  • 22.03.2017
ABONE OL
10 numara koca

Ünlü futbolcuların eşlerine ve sevgililerine özel günlerinde hediye olarak lüks otomobil alma modasına Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder de katıldı. Başarılı futbolcu, 7 yıllık eşi ve oğlu Xess Xava'nın annesi Yolanthe Cabau'nun doğum günü için milyonluk bir jest yaptı. Daha önce oğlunu dünyaya getirerek kendisine ikinci kez babalık duygusunu yaşatan eşine bunun için 750 bin liralık pırlanta yüzük hediye eden Sneijder, bir kez daha kesenin ağzını açtı. Hollandalı yıldız, 19 Mart'ta 32 yaşına giren güzel eşine klasik bir otomobil satın aldı. Ünlü futbolcu, Mercedes 190 SL marka aracı eşinin zevkine göre de özel olarak yeniledi.

FORMASININ HAKKINI VERDİ...
Aracın yenilenme aşamasında tüm detayların eşinin istediği gibi olmasına özen gösteren Wesley Sneijder'in cebinden, klasik otomobille aracın modernize edilmesini sağlayan işlemler için 1 milyon TL'yi aşkın para çıktı. 'nun doğum gününde aile üyelerinin ve yakın dostlarının katıldığı şık bir parti de organize eden Sneijder, pasta kesiminin ardından verdiği otomobil anahtarıyla güzel eşinin ayaklarını yerden kesti. Hollandalı yıldızın kendisine verdiği milyonluk hediyesiyle mutluluktan havalara uçan güzel yenge, Galatasaraylı yıldızı öpücüklere boğdu. Başarılı futbolcunun cömertliğini gözler önüne seren bu hediyesi de "Wesley Sneijder, jest konusunda çıtayı yükseltip 10 numaralı formasının hakkını verdi" diye yorumlandı.

MİLYONLUK JEST
Aracın tüm aksamlarını eşinin zevkine göre yenileten Sneijder, Hollanda'daki klasik otomobil konusunda uzman isimlerden destek aldı. Aracın orijinal görüntüsüne sadık kalmasına özen gösteren Sneijder, masraftan kaçınmadı.Lüks otomobili partinin yapıldığı mekanın önüne getirten Wesley Sneijder, aracı kırmızı dev kurdeleyle süslemeyi de ihmal etmedi

​HALİL ÇİLİNGİR/ÖZEL


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.