Bugünkü
Takvim

Roma yolcusu

Ünlü yapımcı İtalya'ya yerleşme kararı aldı. Kaza sonucu bir polisi öldüren ve 7.5 yıl hapse mahkum olan oğlu Rüzgar için Roma’da bir ev kiraladığı ortaya çıktı...

  • Saklambaç
  • 21.03.2017
ABONE OL
Roma yolcusu

İstanbul Beşiktaş'ta aşırı hız yüzünden ekip arabasına çarparak polis memuru İsmet 'ün ölümüne neden olan Rüzgar Çetin'in Roma'ya yerleşmeye karar verdiği ortaya çıktı. Mahkeme tarafından 7.5 yıl hapse mahkum edilen Çetin'e ayrıca yurtdışı çıkış yasağı da konmuştu. Oğlunun Türkiye'de kalmak istememesi üzerine harekete geçen ünlü yapımcı Sinan Çetin, rotayı İtalya'ya kırdı. Roma'da bir ev kiraladı. Orada yaşamaya başladı.

YASAK KALKACAK MI
Hayranları tarafından bir mağazada görüntülenen Çetin'in, ayrıca oğlunun da yaşayacağı bir ev satın almak istediği öğrenildi. Çetin'in bu fotoğrafı, ayakligazete. com'da yayınlandıktan sonra herkes "Rüzgar, İtalya'ya mı kaçacak" sorusunu sormaya başladı. Oğlu yüzünden sıkıntılı günler geçiren Çetin'in, moralinin hala bozuk olduğu ve yüzünün gülmediği de dikkatlerden kaçmadı. Ancak 'in yurtdışı çıkış yasağının kalkmasının ardından Roma'ya taşınacağı kaydedildi.


Roma'da bir ev kiralayan Sinan Çetin, ayrıca tüm ailesinin kalabileceği bir konut almak için emlakçıları gezmeye başladı.

kalan karakter 1000

kenan kenan

kaçmadan yakalanmalı..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.03.2017 14:04
demir kaya demir kaya

sacma sapan fikirleri ve filimleriyle birazda italyanları eglendirsin isabetli bir karar memleketin ismi osmanlı olsun diyordu italyaya sıgınıyor sıgınsana müslüman arap yoldaşlarına..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.03.2017 12:14
çağlayan çağlayan

gittiğin ülkede Türkiye aleyhine film çevirmeyi unuma nasılsa milyolarca avro verirler OSKAR BİLE

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.03.2017 10:58
çağlayan çağlayan

para nelere kadir kazada ölen ailesine öde istediği miktarı zaten ömür boyu o parayı bulamaz hukuk adamına da öde zaten anlaşılmış davadan vaz geçilmiş ölen ölmüş gömün gitsin göz göre göre kusurlu yanlış yapana kamu adına dava açılırmıymıştı ADAMLARDA NE PARA VAR BE gittiğiniz yerlerde TÜRKİYE ALEYHİNE FİLMLER YAPARSINIZ PAPA bile sizi kutsar

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.03.2017 10:51
ado ado

ya bu ne lahana bu ne pehriz adam yargılanıyor yargılanmaması için yurtdışına kaçırıyor bunuda bu ülkede yargıyapıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.03.2017 09:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.