Bugünkü
Takvim

Didem paraladı

Oğluna gelen hediyeleri değiştirmek için bir mağazaya giden Didem Uzel, önce ‘4 gün geç geldiniz’ yanıtı aldı. Ödemesi gereken tutardan yaklaşık 200 TL de fazla ücret ödeyen Uzel, yetkilileri dava açmakla tehdit etti!

  • Saklambaç
  • 18.03.2017
ABONE OL
Didem paraladı
Selim Sari ile evlendikten sonra ABD'ye yerleşen ve bu evlilikten Aslan isminde bir oğlu olan Didem Uzel Sari, önceki gün instagram'da adeta öfke saçtı... 45 yaşındaki eski manken, arkadaşlarının oğlu için Zara markasından aldığı hediyeleri değiştirmek için önceki gün Bağdat Caddesi'ndeki mağazaya gitti. 30 günlük değişim süresini 4 gün aşan Didem Uzel, 40 TL'lik pantolonları değiştiremeyince çok sinirlendi. 'şikayetçiyim...' Başına gelenleri "Şikayetçiyim hakim bey!" diyerek sosyal medyada anlatan Uzel, şöyle dedi: "Pantolonu çantaya koyduk, diğer iadeleri yaptık ve başka ürünler aldık. Kasadaki çocuk, ek olarak 20 TL gibi bir borcumuz olduğunu söleyince kredi kartımla ödeme yaptım. Çok sinirli ve gergin olduğumdan ne faturaya baktım ne de iade fişlerine... Eve geldiğimde iade faturamız olmasına rağmen fiyattan düşülmediği gibi kartımdan da 216 TL çekilmişti."

'AYNISINI YAŞAYIN!'
Bu olay karşısında iyice küplere binen Didem Uzel Sari, "Eğer bu yazdıklarıma itiraz ederlerse kamera kayıtlarına kadar inceletip sorumluları polis eşliğinde savcılığa şikayet edeceğim" dedi. "Kendimi dolandırılmış gibi hissediyorum" diyen Uzel'e bazı takipçileri hak verirken bazıları ise tepki gösterdi. Didem Uzel Sari, ünlü olduğu için şımarıklık yaptığını söyleyen takipçilerine ise "Benim derdim müşteri memnuniyetine dikkat çekmek ve sizi uyarmak. Dilerim sizin de başınıza aynısı gelir de ne hisettiğimi anlarsınız" yanıtı verdi.

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

vatandaş yazar vatandaş yazar

kadın haklı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.03.2017 23:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.