Bugünkü
Takvim

Hollanda’ya güzel veto!

  • Saklambaç
  • 17.03.2017
ABONE OL
Hollanda’ya güzel veto!
İslam'a karşı olduğunu belirten Hollanda Özgürlükçü Partisi Başkan Adayı Geert Wilders'e ünlü oyuncu Sera Tokdemir'den tokat gibi cevap... Wilders'in sosyal medyada yazmış olduğu "İslam'a dur!" yazısına ünlü oyuncu yanıt verdi. Tokdemir, twitter'dan "İslam bir dindir!" dedi ve ekledi:

"Neden İslam'dan nefret ettiğinizi anlamıyorum. Hani din özgürlüğü nerede? Yağmurun yere düşmesini durdurabilir misiniz? Durduramazsınız! İslam'ı da durduramazsınız!" Ünlü oyuncu, "Hollanda'ya gitmedim bundan sonra da gitmeyeceğim" dedi.kalan karakter 1000

maho maho

Maşallah Sera Tokdemir...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.03.2017 20:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.