Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 16.03.2017

57’lik 5. kez evlendi

57’lik Cem Özer 5. kez evlendi
Ünlü oyuncu Cem Özer, önceki akşam 5. kez mutluluğa 'evet' dedi. 6 yıldır aşk yaşadığı Pınar Dura ile Ortaköy Feriye Palace'taki düğünle evlenen 57 yaşındaki oyuncuyu sanat dünyasından dostları da yalnız bırakmadı. Beyaz saçı ve sakalıyla dikkat çeken Özer, Şinasi Günaydın imzalı takım elbise giyerken Dura'nın gelinlik tercihi Fevziye Çamer oldu.

İkilinin nikahına Özer'in ilk evliliğinden olan kızı Cemre ile dördüncü evliliğini yaptığı Nurgül Yeşilçay'dan olan oğlu Nejat da katıldı. Özer, "Pınar'ı sürekli başka biri gibi yazıyorlardı. Bakkal bile sipariş verince Pınar'ı asistanım sanıyordu. O yüzden evlendik" dedi.

DOĞAN SAVAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.