Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.12.2016

Ümitsiz aşk!

2014’te ABD’de sürpriz bir nikahla evlenen ’la , evliliğini mesafeler yüzünden bitirmişti. Boşandıktan sonra ilişkilerine bir şans daha veren ikilinin aşkı yine aynı soruna yenik düştü

Ümitsiz aşk!
Güzel model ve stil danışmanı Ece Sükan'la tasarımcı Ümit Benan'ın ilişkisinde yine ayrılık rüzgarları esiyor. Şubat 2014'te ABD'de sürpriz bir şekilde evlenen ikili, işlerinin yoğunluğundan birbirlerine vakit ayıramayınca evlilikleri 1 yılı doldurur doldurmaz yollarını ayırmıştı. Türkiye'ye dönmek istemedi Birbirlerinden kopamayan ünlü çift, aşklarına yeniden fırsat tanısa da ikili her seferinde hüsrana uğradı. Boşansalar da dost kalmayı tercih eden Sükan ve Benan, aşklarında yine dikiş tutturamadı. Ünlü çiftin birlikteliklerine verdiği ikinci şans da boşa gitti. İkilinin arasına yine mesafeler girdi. Beyoğlu'ndaki 'Pera64' adlı butik galerinin işletmesiyle ilgilenen , işleri dolayısıyla hayatına İsviçre'de devam eden Ümit Benan'ın Türkiye'ye gelmemekte ısrar etmesi üzerine ayrılık kararı aldı.

ARAYA MESAFELER GİRDİ
Sükan'ın yakın dostlarına "Ümit, araya giren mesafelerin aşkımızı beslediğini söylüyor. Ancak gözden ırak olan gönülden de ırak oluyor" dediği öğrenildi. İkili, ayrılıkla birlikte instagram'da birbirlerini takip etmeyi bıraksa da Sükan'ın Benan'la mutlu günlerine ait kareleri silmemesi dikkat çekti. Sürpriz evlilikleri kadar ayrılıklarıyla da herkesi şaşkına uğratan ikilinin bu sefer kesin olarak yollarını ayırıp ayırmadığı da yine merak konusu oldu.


*
Boşanma sonrası doğum gününü dostlarıyla Fransa'da kutlayan Ece Sükan, o dönem Brezilya'da kumlara 'Ece' diye yazan eski eşiyle yeniden aşk yaşamaya başlamıştı.

İKİNCİ DENEME DE BAŞARISIZ
2 yıl önce Los Angeles'taki Le Parken Meridien Palm Springs Otel'de kıyılan nikahla, evlenen çiftin mutluluğu kısa sürmüştü. Dost kalan Sükan ve Benan, aşklarına ikinci bir şans daha vermişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.