Bugünkü
Takvim

Güzel dostluk

  • Saklambaç
  • 19.11.2015
ABONE OL
Güzel dostluk
Özge Ulusoy, önceki gün dördüncü koleksiyonunu tanıttı. Tanıtımda kendi tasarımı olan bir kıyafet giyen ünlü model, göz kamaştırdı. 'a bu önemli gününde Ahu Yağtu gibi birçok isim de destek verdi.

Alışverişle ve modayla ilgili düşüncelerini dile getiren Özge Ulusoy, şöyle dedi: "Kimse, kolay para kazanmıyor. Ben de indirimleri takip eder alışverişe çok fazla para harcamam."

CEM'İ ÖVDÜ

Ulusoy'un davetine katılan Ahu Yağtu, eski eşi Cem Yılmaz'ın 'Ali Baba ve 7 Cüceler' filmine övgü yağdırdı: "Gözleriniz yaşarana kadar gülüyorsunuz. Çok emek vermişler, emeklerine sağlık."

Aydın HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.