Bugünkü
Takvim

Mutluluktan gözleri YAŞARdı

, renkli hayattan elini eteğini çekti! Maneviyata yöneldi. Daha önce "Borçlarımı ödeyip evleneceğim" diyen eski manken, sonunda muradına erdi...

  • Saklambaç
  • 17.11.2015
ABONE OL
Mutluluktan gözleri YAŞARdı
BİR dönemin en çok konuşulan mankenlerinden biri olan eski manken, dansçı ve oyuncu Yaşar Alptekin (53), uzun zaman önce medyadan çekildi. Maneviyata yönelerek kendisini baştan aşağı değiştirdi. Uzun süredir ortalarda görünmeyen eski mankenden dün güzel bir haber geldi.

FACEBOOK 'TAN DUYURDU
Daha önce katıldığı bir televizyon programında krediyle ev aldığını ve borçlarını ödedikten sonra evleneceğini söyleyen Alptekin sonunda muradına erdi ve dünyaevine girdi. İslami usullere göre yapılan törende Alptekin ve eşinin dini kıyafetler giymesi dikkat çekti. Yaşar Alptekin, Facebook hesabından, "Allahın emrine uyduk. Mutlu bir yuva kurduk Allah'tan saadet diliyoruz. Nikahımıza teşrif edenlerden Rabbim razı olsun" diye yazarak evlendiğini ilan etti. 'in ilk evliliğinden 22 yaşında Ayris Alptekin adında bir kızı bulunuyor.

Dünyaevine giren eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin, 2004'te eski yaşantısından uzaklaşıp kendisini ibadete verdi. Eskiden favori mekanlarının eğlence mekanları olduğunu söyleyen Alptekin, şimdilerde cami ve türbeleri ziyaret ediyor.


kalan karakter 1000

Deliyürek Deliyürek

MaşALLAH SüphanALLAH TebarekALLAH kardeşim tebrik ederim bir ömür boyu mutlu mesut olmanızı dilerim.Mutsuz yuvalara ALLAH cc.Hz. Akıl fikir Hidayet versin fani dünyada her iki cinsinde hiç yoktan huzursuzluk çıkarmamıza hiç bir anlam veremiyorum.Yaşam imtihanlarımızsda başarılı olmamız için Yüceler yücesi mevlama duacığım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.11.2015 10:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.