Bugünkü
Takvim

Kalbi de güzel

'dan alkışlık hareket. Güzel oyuncu, kendisi ile tanışmayı hayal eden kanser hastası Rojda'nın dileğini gerçekleştirdi. Ankara'ya giden Sarıkaya, 11 yaşındaki Rojda'ya moral verdi

  • Saklambaç
  • 17.11.2015
ABONE OL
Kalbi de güzel
Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, yüzü gibi gönlünün de güzel olduğunu kanıtladı... Sarıkaya, sosyal medya aracılığıyla geçtiğimiz gün kemik tümörüyle mücadele eden Rojda'nın en büyük hayalinin kendisiyle tanışmak olduğunu öğrendi.

Hdüşünmeden 11 yaşındaki hayranının dileğini gerçekleştirmek için kolları sıvayan , Ankara'nın yolunu tuttu. Hastanede Rojda ile bir araya gelen güzel oyuncu, minik Rojda'ya moral vererek herkesin takdirini kazandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.